دستگیری قاچاقچی بزرگ مواد تریاک در جیرفت | مسلح بود

حسین سلامی در گفت و گو ب ایرنا افزود: پس از چندین ماه امر منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان بی نام امام زمان (عج) در اداره داده ها شهرستان جیرفت، معلوم گردید یک باند قاچاق مواد مخدرمحموله های وزین مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور بارگیری و به استان های عمقی قلمرو ترانزیت می بطی ء.

وی دنباله داد: موقت دستورات قضائی لازم برای وقوف و دستگیری اعضای مرتبط با این باند صادر و مأموران اداره اطلاعات موفق شدند محل اختفای سرکرده اصلی را شناسایی کنند.

دادستان جیرفت گفت: درون یک عملیات اطلاعاتی غافلگیرانه، سربازان بی نام امام زمان (عج) موفق شدند بدون درگیری مسلحانه این شرور مسلح را به همراه یکی از همدستانش تو محل مخفیگاهش اسیر و در نظارت از نگرش مقادیری سلاح و مهمات، یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و قیمت ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

سلامی با بیان اینکه مقصد نهایی تمام محموله های مواد مخدر این باند مربوط بوسیله خارج از استان کرمان بوده است، اخبار کرد: این شرور مسلح همچنین به تهمت قتل عمدی نیز تحت تعقیب قضائی قرار داشته است.

وی ضمن هشدار به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت و اینکه باید منتظر برخورد قطعی دستگاه قضائی باشند، گفت: آدم می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از عادت شماره ۱۱۳ بوسیله خادمان خویشتن و حافظان کنف در اداره کل اطلاعات استان کرمان شناسایی دهند.

به گزارش ایرنا تو چند روز گذشته نیز سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره مفروضات جیرفت فیروز بوسیله خرابی یک باند قاچاق مواد مخدر و دستگیری بعضی از سوداگران مرگ و توقیف یک محموله نیم تنی مواد مخدر شده بودند.

جیرفت درون فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.